Atsiskaitymas
Meniu
Jūsų krepšelis

Atsiskaitymas

Už prekes galite atsiskaityti Jums patogiu būdu:

 1. Apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Citadelė, Medicinos bankas elektroninės bankininkystės sistema. Mokant už prekes šiuo būdu, elektroninės bankininkystės sistemoje sukuriamas mokėjimas pagal Pirkėjo apmokamą užsakymą. Šią paslaugą Pardavėjas teikia bendradarbiaudamas su partneriu – UAB „Montonio Finance“ (įmonės kodas305205122) valdančiu sistemą montonio.lt.
 2. Apmokėjimas kredito ar debeto kortele - mokėjimų partneris Montonio Finance suteikia galimybę patogiai atsiskaityti Visa ar Mastercard kredito ir debito kortelėmis.
 3. Apmokėjimas banko pavedimu – kai Pirkėjas atlikęs užsakymą, į savo el. pašto dėžutę gauna išankstinio mokėjimo sąskaitą, kurią apmoka prisijungęs prie savo naudojamo banko internetinės sistemos arba nuvykęs į artimiausią banko skyrių perveda pinigus į Pardavėjo sąskaitą.
 4. Pirkimas išsimokėtinai - puiki galimybė įsigyti geidžiamą prekę nieko nelaukiant ir neišeinant iš namų. Norint įsigyti pasirinktą prekę ar prekių krepšelį išsimokėtinai šioje internetinėje parduotuvėje, tereikia pridėti norimas įsigyti prekes į krepšelį ir apmokėjimo etape pasirinkti Inbank|Mokilizingas mokėjimo būdą.

Inbank|Mokilizingas finansavimo sąlygos perkant išsimokėtinai internetu:

 • finansuojama prekės arba viso prekių krepšelio kaina nuo 50  - 10.000 €;
 • galimas įmokų mokėjimo terminas nuo 3 iki 60 mėn.;
 • reikalingas vienas iš asmens tapatybę įrodančių dokumentų: asmens tapatybės kortelė arba Lietuvos Respublikos piliečio pasas;
 • įmokas galima sumokėti: bankiniu pavedimu, „Maxima“ kasose, „Narvesen“ kioskuose, Paypost skyriuose, „Perlas“ terminaluose;
 • galima atsiskaityti anksčiau laiko be papildomų išlaidų;
 • patogiausias atsiskaitymo ir sutarčių stebėjimo būdas: https://www.mokilizingas.lt/savitarna .

Įsigyjant pasirinktas prekes išsimokėtinai internetu, sekite šiuos nurodymus:

 • Pasirinkus Inbank|Mokilizingas mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į lizingo sistemą, kurioje jums reikės patvirtinti savo tapatybę. Tai padaryti galėsite per elektroninę bankininkystę arba su e-parašu.
 • Patvirtinus tapatybę galėsite rinktis iš lizingo bendrovės jums pateiktų išsimokėjimo sąlygų bei pradinio įnašo dydį. Pradinis įnašas gali būti ir nulinis, jei lizingo bendrovė pateikia tokias sąlygas.
 • Užpildžius duomenis lizingo sistemoje ir pasirinkus jums tinkamas lizingo sąlygas bei sėkmingai pasirašius sutartį, būsite grąžinti atgal į internetinę parduotuvę su užsakymo patvirtinimo langu.

Galime užtikrinti, kad visas pirkimo procesas vyksta saugiai, o visus reikalingus dokumentus galėsite pasirašyti elektroninėje erdvėje ir jums nereikės niekur eiti.

Pirkimo išsimokėtinai internetu paslauga gali pasinaudoti asmenys:

 • turintys bent 4 mėnesių darbo stažą paskutinėje darbovietėje;
 • pareigūnai, statutiniai tarnautojai arba ūkininkai pateikę papildomus dokumentus apie pajamas;
 • asmenys dirbantys pagal individualios veiklos pažymėjimą arba verslo liudijimą ir norintys įsigyti prekes išsimokėtinai, turi pateikti:

                   - individualios veiklos vykdymo pažymos arba verslo liudijimo kopiją;
                   - VMI patvirtintą pajamų deklaraciją už praėjusius kalendorinius metus (išskyrus atvejus, kai klientui dar nebuvo atsiradusi prievolė deklaruoti pajamas, gautas iš individualios veiklos);
                   - ne mažiau kaip 6 praėjusių kalendorinių mėnesių banko sąskaitos išrašą, patvirtintą banko.
 

Taip pat papildomus dokumentus galite siųsti el. paštu ekspertai@inbank.lt arba susisiekti telefonu +370 700 55 888

Pastabos

Atliekant banko pavedimą, laukelyje „Mokėjimo paskirtis“ būtina įrašyti užsakovo, nurodyto išrašytoje išankstinio apmokėjimo sąskaitoje, vardą ir pavardę / įmones pavadinimą bei užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:

Vapsva Media, MB

Įmonės kodas: 305632665

PVM mokėtojo kodas: LT100013583715
Bankas: AS "Citadele banka" Lietuvos fil.
IBAN: LT927290099043969854
SWIFT: INDULT2X

*Mokėjimą pavedimu atlikite tik gavę išankstinę sąskaitą
**Prekes išsiunčiame arba užsakome iš tiekėjo sandėlių tik gavę mokėjimo patvirtinimą.